Bergen og omegn lokallag

Styret:

Leder:
Siri T. Øystese [email protected]  Tlf 92 28 69 81

Nestleder:
Anette Bratten Michelsen [email protected] Tlf 90 63 39 38

Kasserer og sekretær:
Anne Klarise Langseth [email protected]
Tlf 91 79 65 71

Styremedlem:
Wenche Mathilde Jæger [email protected]
Tlf: 90 23 77 52

Du når lokallaget i Bergen best ved å benytte: [email protected] 

Besøk Bergen og omegn lokallag sin nyopprettede Facebookside her

Bergen har registrert seg på Grasrotandelen og det virker!
Bruk organisasjonsnr. 995 643 340

Aktiviteter:

På vegne av styret i Gynkreftforeningen Bergen og omegn lokallag ønsker vi å invitere alle våre medlemmer til å møtes for litt sosialt og uhøytidelig samvær. Vi møtes på Egon ved Torgalmenningen den første tirsdag hver måned. Her håper vi at det blir rom for hygge og en god samtale. Vi spanderer pizza! Vi møtes kl 19:00, vi har ingen påmelding men ønsker gjerne at dere gir oss en lyd til en av oss i styret om dere kommer! Vi gleder oss! Håper vi sees!

Mvh Siri, Anette, Wenche og Anne Klarise.

Om oss:

  • Lokallaget ble stiftet 23.04.2002.
  • Vi er i dag 81 medlemmer tilknyttet lokallaget.
  • Lokalforeningens formål er ifølge vedtekter for Gynkreftforeningen §9.3:
  • Lokalforeningens formål er å gi hjelp og støtte til kvinner som er rammet av gynekologisk kreft, samt være til støtte og hjelp for pårørende.
  • Vi ønsker at lokallaget ved hjelp av ulike temamøter og andre sosiale tilstelninger skal kunne tilby et sosialt nettverk. Samtidig ønsker vi at de faglige temamøtene skal være er del av vår opplysende virksomhet. I tillegg til kveldens tema vil det også bli enkel bevertning og tid til en prat.

Årsmeldinger:

Årsmelding 2015

Årsmelding 2014